Trimush (Hücre Yenileyici)
- 12%

Trimush (Hücre Yenileyici)

()

 85,00  75,00

  • Reishi mantarı, tüketmek için çok güvenli bir mantardır. Herhangi bir yan etkisi yoktur.Hücre yenilenmesine yardımcı olur.
Adet
Stok kodu: trimush Kategoriler: Etiketler: ,

Günlük Alım Dozu: Yetişkinler (16 yaş ve üzeri bireyler) için günde 2 kere 1 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.

Reishi mantarı, tüketmek için çok güvenli bir mantardır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Reishi Çin’deki ling zhi (ölümsüzlük mantarı) ve Japonya’da mannentake (10.000 yıllık mantar) olarak bilinir. Bazen “ruhsal gücün kaynağı” olarak da anılır. Japon hükümeti reishi mantarlarının üretimine büyük önem göstermektedir.

Kurutulmuş reishi mantarları bütün olarak veya toz halinde tüketilebilmektedir. Kurutulmuş halini tüketmek zordur ama bir çorba veya çay olarak bu formda kullanılabilmektedir. Reishi mantarı çayı yapmak için ya bütün mantarlar öğütülür ya da uzun şeritler halinde dilimlenir. İstenilen miktar ölçülür ve birkaç dakika suda kaynatılır. Daha sonra ısı azaltılır ve çay 1-3 saat pişirilir. Su peynir bezi veya kahve filtresi kullanarak süzülür.  Bu çayın çok acı olması dolayısıyla meyve suyu veya bal ile tatlandırılmaktadır. Reishi mantarı çayı, kahve veya pirinç suyu ile birlikte kullanılabildiği gibi veya içerken çorbaya da eklenebilmektedir. Reishi mantarı kahvesi de tercih edilen içecekler arasında yer almaktadır.

 

Müşteri Değerlendirmesi
0
Değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bizi Değerlendirin?

İlk Yorum Yapan Siz Olun “Trimush (Hücre Yenileyici)”

Bu Ürünlerde Dikkatinizi Çekebilir?

Yukarı