Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Isırgan Ekstraktı Kapsül Takviye Edici Gıda
- 14%

Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Isırgan Ekstraktı Kapsül Takviye Edici Gıda

()

 80,00  69,00

Saw Palmetto cüce palmiyeyi çok uzun zamandan beri idrar yolu, sindirim ve dizanteri şikayetleri için; aynı zamanda bir afrodizyak, balgam sökücü, antiseptik ve genel sağlığı güçlendiren bir tonik olarak kullanırlar. 20. yüzyılın başlarında konvansiyonel ve Amerikan eklektik doktorları cüce palmiyeyi sorun için önerdiler.

Adet

 Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Isırgan Ekstraktı  375MG* 60 KAPSÜL

Günlük Alım Dozu: Yetişkinler (16 yaş ve üzeri bireyler) için günde 2 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.

İçindekiler
Besin Öğeleri 1 Kapsül BRD (%)
Saw Palmetto (Cüce Palmiye) Meyvesi 160 mg *
Isırgan Ekstraktı 107 mg *
Çinko 7,5 mg 75

Bitkisel Kapsül: 75 mg

Cüce palmiyenin zeytin büyüklüğünde ve şeklinde olan mor meyveleri, Avrupalılar Kuzey Amerika’nın bu bölgelerine gelmeden yaklaşık 1200 yıl öncesinden itibaren yerli Amerikan topluluklarının vazgeçilmez besinlerindendi. Yerleşimciler geldiklerinde cüce palmiyeyi diyetlerine eklediler ve meyveleriyle hayvanlarını beslediler.

Aynı zamanda yerli toplulukların cüce palmiyeyi özellikle idrar yolu şikayetleri için kullandıklarını gözlemlediler. 1800’lerin sonlarında bitki ABD konvansiyonel tıbbında yerini bulmaya başladı. Cüce palmiyeye olan ilgi bir dönem için azaldı ancak 1990’larda prostat sorunları için bitki uzmanları tarafından yeniden önerilmeye başladı. Seminoller ve ABD’nin güneydoğusunda yer alan diğer topluluklar cüce palmiyeyi çok uzun zamandan beri idrar yolu, sindirim ve dizanteri şikayetleri için; aynı zamanda bir afrodizyak, balgam sökücü, antiseptik ve genel sağlığı güçlendiren bir tonik olarak kullanırlar. 20. yüzyılın başlarında konvansiyonel ve Amerikan eklektik doktorları cüce palmiyeyi sorun için önerdiler.

Müşteri Değerlendirmesi
0
Değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bizi Değerlendirin?

İlk Yorum Yapan Siz Olun “Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Isırgan Ekstraktı Kapsül Takviye Edici Gıda”

Bu Ürünlerde Dikkatinizi Çekebilir?

Yukarı