7 Zeytin 1 İncir Hapı

1 kutu içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır ve günde 2 defa olmak üzere sabah ve akşam yemeklerden yaklaşık yarım saat önce kullanılır.

Müşteri Değerlendirmesi
0
Değerlendirme
5 Yıldız
86%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
14%
Bu Ürüne 7 Yorum Yapılmış
 • 5 out of 5

  merhaba bende kullanmaya başladım öncelikle vücudumdaki ödemlerden kurtuldum bölgesel incelme oldu resmen ve buda benim daha iyi görünmeme sebep oldu ilk zamanlardan bu etki gösterdiyse sonrası için dahada zayıflayacağıma eminim

 • 5 out of 5

  Kullandım ve faydasını gördüm. Her bedende aynı sonucu vermeyebilir ama ben 68 kilodan 60 kiloya 1 ayda düştüm. Şimdi 2. kutuyu kullanıyorum. 55 kilo hedefim var Kullandım ve faydasını gördüm. Her bedende aynı sonucu vermeyebilir ama ben 68 kilodan 60 kiloya 1 ayda düştüm. Şimdi 2. kutuyu kullanıyorum. 55 kilo hedefim var 🙂

 • 5 out of 5

  Merhaba herkese
  Öncelikle kendimde bahsetmem gerkirse ben hasimato troidi olan hipoglisemi hastasıyim ve ınsulin direncinde varken glifor 1000 lik kullanıyordum. Taaki 7 zeytin 1 incir ile karsilasana kadar. 1 ay içinde 2.600 gram kas kazandım çatlakların nerdeyse kayboldu troid ilacimin dozaji düşürüldü artık glifor kullanmıyorum ve en önemlisi 32 yasindayim ve kendimi daha genç hissediyorum. 7 zeytin 1 incir ile gerçekten mucizeler yaşanıyor. Çok şükür verdiğim paraya ve birine tekrar inanmaya degdi.

 • 5 out of 5

  Merhaba herkese
  Öncelikle kendimde bahsetmem gerkirse ben hasimato troidi olan hipoglisemi hastasıyim ve ınsulin direncinde varken glifor 1000 lik kullanıyordum. Taaki 7 zeytin 1 incir ile karsilasana kadar. 1 ay içinde 2.600 gram kas kazandım çatlakların nerdeyse kayboldu troid ilacimin dozaji düşürüldü artık glifor kullanmıyorum ve en önemlisi 32 yasindayim ve kendimi daha genç hissediyorum. Çünkü çılgın yenilenmeye ve parlamaya basladi tabii buna saclarimda dahil.aldigim ürünü tansiyon kalp ve diğer şeker hastası hatta emziren anneye onerdim. Hepsi bu urunu hala kullanıyor ve kilo veriyor tansiyon hastası artık tansiyon ilacı kullanmıyor şeker hastasinolan arkadaşımin vücudundaki yaralar geçti ve cok enerjikler artık.emxiren anne de uyku düzeni yoktu bebekten dolayı rahat rahat uyudu az bile uyusa güne dinamik başladı ve doğum kilolarını verdi 7 zeytin 1 incir ile gerçekten mucizeler yaşanıyor. Çok şükür verdiğim paraya ve birine tekrar inanmaya degdi.

 • 1 out of 5

  kesinlikle önermiyorum hiçbir faydası yok sadece paranız gidiyor

 • 5 out of 5

  Kullanıp memnun kalan var mı acaba ?

 • 5 out of 5

  bugün yeni geldi müşteri hizmetlerinden gerekli talimatları aldım deneyip göreceğiz inşllh faydali olur

Bizi Değerlendirin?

Değerlendirme Ekleyin

Bu Ürünlerde Dikkatinizi Çekebilir?

Yukarı